loader image

Tenthallid

Mis on Tenthallid

Tenthallid ehk PVC hallid on kõrgelt hinnatud paljudes ettevõtlus valdkondades, pakkudes valgusküllast lahendust igas suuruses vajadustele. Neid on võimalik luua nii klassikalises kujus kui ka erikujudes hooneid. 

Tavaliselt ühe PVC konstruktsioonide eluiga on 50 aastat ning PVC katte eluiga vähemalt 30 aastat, mis ei tekita suuri kulusid ja samal ajal nõuab minimaalset hooldust. 

Kus tavaliselt on Tenthallid kasutusel?

PVC hall on ideaalseks lahenduseks erinevat tüüpi kasutusteks, sest seda saab kasutada nii soojustamata kui ka soojustatud hallina, kuid peamiselt kasutatakse neid: treeninghallides, logistikakeskustes, põllumajandushoonetes – need kõik on võimalik ehitada PVC-ga. Lisaks tasub arvesse võtta, et PVC laseb sisse päevavalguse, mille tõttu pole päevasel ajal vaja lisavalgust sisse lülitadagi. 

Samuti kasutatakse Tenthalle humanitaarabisituatsioonides sõjalistes olukordades, kus sätitakse turvaline koht põgenikele, kus jagatakse toitu ja ravimeid. 

Neid kasutatakse ka ajutise hädavarju jaoks, kus on suur hulk inimesi keda hoitakse peavarju all.

Kui teil on soov tellida meilt Tenthallid, siis võtke ühendust siit

Mida tasuks ette teada, kui tellid tenthallid

Võimalikud on mitmesugused spetsialiseeritud modifikatsioonid, sealhulgas kunst lagede paigaldamine koos ustega otsa seintesse, et hõlbustada kütmist. Pole ka ennekuulmatu, et sees on püstitatud raam, mis annab teise korruse.

Halli kokkupanek on kiire ning iga hall võib olla eri kujuga.

Millest Tenthallid koosnevad?

Tenthallid on sageli valmistatud:

  • Alumiinium raamidest

  • Terasest pingutustraatide 

  • Polüesterkatetega 

Tavaliselt on need osadena, kus pikkuse saab määrata kasutatavate sektsioonide arvu järgi. Levinud standardsuurus on 200 ruutmeetri suurune ala. 

Uksed mõlemas otsas on valmistatud samast materjalist nagu seinad. Turvalisemate ja kauakestvate konstruktsioonide hulka kuuluvad Flospan – raamita teraskonstruktsioonid.

Kuidas hoolitseda oma PVC Tenthalli eest?

Mida meie omalt poolt soovitame iga-aastasel PVC Tenthalli ülevaatusel kontrollida:

Metallkonstruktsioonid: 

Veenduda, et kõik poltide kinnitused oleksid paigas ja kindlalt kinnitatud;

Telk:

Kontrollida, et telgil ei oleks mehaanilisi vigastusi ja samas, et telk oleks hästi raami ümber pingutatud;

Lumekoormuse vastupidavus: 

Nagu iga konstruktsiooni puhul märkame talvel lume kogunemist. Kui palju lund hakkab kogunema tenthallile, siis suruge seestpoolt õrnalt vastu telki, et lumest vabaneda. 

Kinnitusköied:

Veenduge, et katust kinnitavad kinnitused oleksid terved ja hästi kinnitatud.


Kui ma tahan paigaldada Tenthalli Eestis, millega peaksin arvestama

Hallide projekteerimisel võtame arvesse Eesti heitlikud kliimaolud, kus arvestame lume- ja tuule koormusega. Kuna PVC kasutusvõimalused on peaaegu piiramatud, saate sellest luua endale täpselt teie soovidele vastava halli, aga meeldetuletuseks  tuleb täpsustada oma soove. Sest vastavalt detailidele oskame paremini aidata.

Kui teil on soov tellida meilt Tenthallid, siis võtke ühendust siit

 

 

 

Prokeevitus teenustest: 

 

Metallkonstruktsioonid 

Toodame erinevaid masinehituslikke ja ehituslikke teraskonstruktsioone, omades kogemusi nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel turul.

Vaata lähemalt

Keevitustööd objektil

Teostame ka keevitustöid erinevas mastaabis tehasevälistel objektidel. Meil on olemas kõik vajalikud sertifikaadid ja kaasaegne tehnika…

Vaata lähemalt